Pływamy na basenach widocznych powyżej. Kliknij po więcej informacji!

Zajęcia dla przedszkolaków

na wczesnych poziomach nauczania koncentrujemy się na możliwie najszybszym oswojeniu dzieci z wodą, opanowaniu zanurzania twarzy i poprawności oddychania oraz prawidłowej pracy nóg. Obecność instruktorów w wodzie stanowi nasz największy atut w tej dziedzinie.

Zajęcia dla szkolniaków

podczas zajęć doskonalenia pływania indywidualnie oceniamy poziom zaawansowania każdego ucznia, tak żeby dobrać odpowiednią grupkę treningową. Efektem tych wszystkich zabiegów jest to, że dzieci po kilku zajęciach doskonalą technikę pływania stylowego i sportowego.

Kameralne grupy

jeden instruktor pracuje z max 3 dzieci w wieku przedszkolnym oraz z max 5 dzieci w wieku szkolnym. Dzięki temu możemy indywidualnie dobierać ćwiczenia i zabawy pływackie do poziomu zaawansowania dzieci, a przede wszystkim zapewniać wysoką intensywność zajęć.

Uśmiech i zabawa

chcemy, aby dzieci korzystające z naszej szkółki osiągały optymalne wyniki w możliwie najkrótszym dla siebie czasie. Dla osiągnięcia tego celu nasi instruktorzy zawsze są uśmiechnięci, przekazują wiedzę pływacką zarażając równocześnie pozytywną energię!